„Zakup i dostawa pracowni TIK oraz robotów edukacyjnych w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych wśród uczniów i nauczycieli województwa podlaskiego””

Data wydania 2020-11-09
Tytuł „Zakup i dostawa pracowni TIK oraz robotów edukacyjnych w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych wśród uczniów i nauczycieli województwa podlaskiego””
Typ Zamówienia Przetargi z PZP
NR Zamówienia BZP.272.46.2020
Kategoria Dostawy
Status Postępowania W trakcie
Termin składania ofert 2020-12-14

Szanowni Państwo,

 

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku informuje, że postępowanie pn Zakup i dostawa pracowni TIK oraz robotów edukacyjnych w ramach projektu „Podniesienie kompetencji cyfrowych wśród uczniów i nauczycieli województwa podlaskiego”jest przeprowadzane za  pomocą platformy zakupowej Open Nexus. Platforma zakupowa Open Nexus to narzędzie do przejrzystej komunikacji z Wykonawcami.

 

Link do Platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/wrotapodlasia

Link do postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/394210

 

Znajduje się tam ogłoszenie, SIWZ oraz pozostała dokumentacja związana z przedmiotem zamówienia.

 

Jeżeli będą Państwo mieli pytania dotyczące funkcjonowania i obsługi technicznej Platformy, prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udzieli wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy.

Centrum Wsparcia Klienta dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 17.00 pod numerem tel. 22 101 02 02 lub za pośrednictwem adresu
e-mail: cwk@platformazakupowa.pl.

 

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Wytwarzający/odpowiadający: Agnieszka Stypułkowska

Wprowadzający: Agnieszka Stypułkowska

Data modyfikacji: 2020-11-09

Opublikował: Agnieszka Stypułkowska

Data publikacji: 2020-11-09

Rejestr zmian