Realizacja badania ewaluacyjnego pn. „Ocena wpływu wsparcia kierowanego do osób w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w województwie podlaskim na ich sytuację po zakończeniu udziału w projekcie”

Data wydania 2021-03-04
Tytuł Realizacja badania ewaluacyjnego pn. „Ocena wpływu wsparcia kierowanego do osób w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w województwie podlaskim na ich sytuację po zakończeniu udziału w projekcie”
Typ Zamówienia Przetargi z PZP
NR Zamówienia BZP.272.10.2021
Kategoria Usługi
Status Postępowania W trakcie
Termin składania ofert 2021-03-23

Szanowni Państwo,

 

Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego w Białymstoku informuje,
że postępowanie, którego przedmiotem jest realizacja badania ealuacyjnego pn. „Ocena wpływu wsparcia kierowanego do osób w najtrudniejszej sytuacji na rynku pracy w województwie podlaskim na ich sytuację po zakończeniu udziału w projekcie” jest przeprowadzane za  pomocą platformy zakupowej Open Nexus. Platforma zakupowa Open Nexus to narzędzie do przejrzystej komunikacji z Wykonawcami.

 

Link do Platformy zakupowej: https://platformazakupowa.pl/pn/wrotapodlasia

Link do postępowania: https://platformazakupowa.pl/transakcja/431224

 

Znajduje się tam ogłoszenie, SWZ oraz pozostała dokumentacja związana z przedmiotem zamówienia.

 

Jeżeli będą Państwo mieli pytania dotyczące funkcjonowania i obsługi technicznej Platformy, prosimy o skorzystanie z pomocy Centrum Wsparcia Klienta, które udzieli wszelkich informacji związanych z procesem składania ofert, rejestracji czy innych aspektów technicznych platformy.

Centrum Wsparcia Klienta dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 7.00 do 17.00 pod numerem tel. 22 101 02 02 lub za pośrednictwem adresu
e-mail: cwk@platformazakupowa.pl.

Metryka strony

Udostępniający: Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego

Wytwarzający/odpowiadający: Łukasz Czułowski

Wprowadzający: Łukasz Czułowski

Data modyfikacji: 2021-03-16

Opublikował: Łukasz Czułowski

Data publikacji: 2021-03-04

Rejestr zmian